TÜRKÜM FORUM - En Kapsamlı Bilgi Platformu

Lütven daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!! Radyomuza hepinizi
beklerizzzz...


  Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Paylaş
  avatar
  Admin
  KURUCU
  KURUCU

  Mesaj Sayısı : 827
  Yaş : 24
  Başarı Puanı : 1938
  Pep Gücü : 42
  Kayıt tarihi : 01/01/09

  default Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından Admin Bir Ptsi Mart 30, 2009 3:47 pm

  İçindekiler;

  Microsoft Office Outlook® 2007
  Microsoft Office Word 2007
  Microsoft Office Excel 2007
  Microsoft Office PowerPoint® 2007
  Microsoft Office Access 2007
  Microsoft Office OneNote™ 2007
  Microsoft Office FrontPage® 2007
  Microsoft Office SharePoint Designer 2007
  Microsoft Expression Web
  Microsoft Office InfoPath™ 2007
  Microsoft Office Publisher 2007
  Microsoft Office Visio®
  Microsoft Project

  Microsoft Office 2007 Türkçe

  Hepimizin bildiği Microsoft Word, Excel, Access, Frontpage, Outlook’un olduğu Microsoft Office, daha yeni programlarla, yepyeni bir arayüzle ve ücretsiz olarak, hem de tam sürüm şeklinde karşımıza geliyor.

  Microsoft Office, kişisel verimlilik ürünlerinden oluşan bir ürün grubundan daha kapsamlı ve bütünleşmiş bir sisteme evrimleşti. Pek çok kişinin zaten bildiği tanıdık araçları temel alan ve birlikte çalışmak için tasarlanmış sunucuları, hizmetleri ve masaüstü programlarını içeren Microsoft Office Sistemi, çok geniş bir yelpazede iş sorunlarını çözmektedir.

  Bu Office Sistemi aşağıdaki konularda yardımcı olacak çözümleri oluşturmak için gerekli yapıtaşlarını sunmaktadır:
  # İşletmelerin bilgiye daha iyi ulaşabilmesini sağlayarak durumu daha iyi anlamalarını ve daha etkili karar alabilmelerini mümkün kılma.
  # Organizasyonun pazar yerindeki değişiklikleri öngörebilme, yönetebilme ve bunlara yanıt verebilme yeteneğini geliştirme.
  # Ekiplerin ve organizasyonların hızlı ve tutarlı bir şekilde birlikte çalışabilmesini sağlama.
  # Kişisel verimliliği artırma ve daha çok sayıda işletme kullanıcısının iş ortamlarına katkıda bulunmasını sağlama.
  # Office Sistemi Ürünleri

  Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2003’ün arkasından gelen , Office Sisteminin mihenk taşıdır. Microsoft İntranet birlikte çalışma teknolojileri, Bilgi Hakları Yönetimi entegrasyonu ve endüstri standardı olan Genişletilebilir İşaretleme Dili (XML) desteği gibi yeniliklerle doğru insanlarla, bilgilerle ve iş süreçleriyle bağlantı kurma olanağı sunan Office 2007, daha verimli çalışmayı ve daha iyi sonuç almayı kolaylaştırmaktadır. Diğer gelişmiş özellikler arasında şunlar yer almaktadır:

  # Microsoft SharePoint™ Ürünleri ve Teknolojileri “sürüm 2.0″ entegrasyonu ekiplerin hızlı ve tutarlı bir şekilde birlikte çalışmasını sağlamakta ve zorlu iş ort***** daha çok sayıda çalışanın katkıda bulunabilmesini sağlamaktadır.
  # Microsoft Office Word 2007, Microsoft Office Excel 2007 ve Microsoft Office Access 2007 içindeki XML desteği işletmelerin kullanabileceği yapıtaşlarını sunmaktadır; işletmeler bu yapıtaşlarını kullanarak kişilerin organizasyondaki ve pazardaki değişimleri öngörebilmesini, yönetebilmesini ve bunlara yanıt verebilmesini sağlayan çözümler oluşturabilir.
  Bilgi Hakları Yönetimi desteği ile işletmeler bilgileri suiistimale ve uygunsuz kullanıma karşı koruyabilmektedir.

  Office 2007 sürümleri aşağıdaki Office Sistemi programlarını içerebilir:

  # Microsoft Office Outlook® 2007
  Outlook 2007, Microsoft Office kişisel bilgi yönetimi ve haberleşme programıdır. Outlook 2007 e-postaların, takvimlerin, irtibat kişilerinin ve diğer kişisel bilgilerin ve ekip bilgilerinin bir arada yönetilebileceği bir ortam sunmaktadır. Yeni önbellek modu, otomatik ileti gruplama, istenmeyen posta denetimi ve gelişmiş okuma görünümü gibi Outlook 2007′teki önemli iyileştirmeler bilgileri düzenleme ve yönetme şeklinizi geliştirmekte ve hem performansı hem de kullanıcı bağlantı düzeyini yükseltmektedir.

  # Microsoft Office Word 2007
  Word 2007, Microsoft Office kelime işlemcisidir. Word 2007, müşteri istekleri doğrultusunda, sunduğu yeni özelliklerle belge oluşturma, paylaşma ve okuma işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Gözden geçirme ve işaretleme özellikleri değişiklikleri izleme ve açıklamaları yönetme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştirildi. Word 2007 aynı zamanda genişletilebilir İşaretleme Dili (XML) dosya biçimini desteklemekte ve tam donanımlı bir XML düzenleyicisi olarak işlev görebilmektedir. Bunlara ek olarak, Word 2007 ile XML dosyalarını kaydedebilir ve açabilir, böylece organizasyonunuzdaki önemli iş verileriyle uyum sağlayabilirsiniz.

  # Microsoft Office Excel 2007
  Microsoft Office elektronik tablo programı Excel 2007 hem XML desteği içermekte hem de bilgi analizini ve paylaşımını kolaylaştıran yepyeni özellikler sunmaktadır. Bir elektronik tablonun bir bölümünü liste olarak tanımlayabilir ve bunu Microsoft Windows® SharePoint Server tabanlı bir Web sitesine aktarabilirsiniz. Excel 2007′teki akıllı etiketler Office XP’dekilere oranla çok daha esnektir, gelişmiş istatistik özelliklerini kullanarak bilgiyi daha iyi analiz edebilirsiniz.

  # Microsoft Office PowerPoint® 2007
  Microsoft Office sunum grafik programı PowerPoint 2007 sayesinde hem yüz yüze görüşmelerde hem de çevrimiçi haberleşmelerde olumlu bir etki oluşturabilirsiniz. Gelişmiş kullanıcı arayüzüne ve akıllı etiket desteğine sahip olan PowerPoint 2007, sunum görüntülemeyi ve oluşturmayı kolaylaştırmaktadır. PowerPoint 2007′te çoklu ortam desteği de geliştirilmiştir. PowerPoint 2007 dosyalarını kolayca CD’ye kaydedebilir ve Microsoft Windows Media® Player entegrasyonundan yararlanarak slayt gösterisi sırasında sesli veri çalabilir ve video oynatabilirsiniz.

  # Microsoft Office Access 2007
  Microsoft Office 2007 veritabanı yönetimi programı olan Access 2007, XML veri dosyalarını içe aktarma, dışa aktarma ve bu dosyalarla çalışma konusunda kapsamlı kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ortak hatalar sizin yerinize tanımlandığı, işaretlendiği ve size düzeltme seçenekleri sunulduğu için Access 2007 ile çalışmak son derece kolaydır. Yeni bir özellik sayesinde veritabanı uygulama geliştiricileri nesne bağımlılıklarını belirleyebilmektedir.

  # Microsoft Office OneNote™ 2007
  OneNote 2007, Microsoft Office not alma ve not yönetimi programıdır. Bu yeni program ile dizüstü, masaüstü bilgisayarda veya Tablet PC’de not alabilir, notları düzenleyebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. OneNote 2007, klavyeyle ve elle yazı(Argo) notlar, elle çizilmiş resimler, ses kayıtları, web üzerinden alınmış fotoğraflar ve resimler ve diğer programlardan gelen bilgiler dahil olmak üzere, birden çok bilgi biçimini tek yerde tutma olanağı sunmaktadır. OneNote 2007 bu bilgileri istediğiniz gibi düzenleyebilmenize ve yeniden kullanabilmenize yardım etmektedir, böylece her gün karşı(Argo)ştığınız çok büyük miktarda bilgiyi daha iyi yönetebilirsiniz.

  # Microsoft Office FrontPage® 2007
  FrontPage 2007, Microsoft Office web sitesi oluşturma ve yönetme programıdır. Sunduğu güçlü özellikler ve denetim ayarlarıyla web sitelerini daha iyi tasarlayabilmenizi, kodları daha hızlı oluşturabilmenizi ve XML eklemek ve dışsal veri kaynaklarına bağlanarak web olanaklarınızı artırabilmenizi sağlamaktadır. FrontPage 2007 web yayıncılığı kabiliyetinizi statik sayfaların ötesine taşıKüfür Yasak gelişmiş, etkileşimli web sitelerine kadar genişletebilmenizi sağlamaktadır. Ama şu anda Frontpage ikiye ayrıldı:
  # Microsoft Office SharePoint Designer 2007
  # Microsoft Expression Web

  # Microsoft Office InfoPath™ 2007
  Microsoft Office bilgi toplama ve yönetme programı, InfoPath 2007 bilgiyi toplama sürecini pekiştirmektedir. Bu yeni programı kullanarak üç önemli işlemi yapabilirsiniz: dinamik formlar oluşturabilir, formları doldurabilir ve bu formları XML tabanlı sistemlere ve iş süreçlerine aktarabilirsiniz. Son derece esnek ve etkili bir bilgi toplama yöntemi sunan bu bileşen, bilginin organizasyonunuzdaki herkes tarafından yeniden kullanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. InfoPath 2007 bilişim çalışanlarının ihtiyaç duydukları bilgileri zamanında sunabilmesini ve alabilmesini mümkün kılarak daha bilinçli kararların verilmesini sağlamaktadır.

  # Microsoft Office Publisher 2007
  Microsoft Office iş yayınlama ve pazarlama malzemeleri programı Publisher 2007, profesyonel pazarlama ve iletişim malzemelerinin oluşturulmasını, tasarımını ve yayınlanmasını daha önce olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Diğer Office Sistemi programlarındaki tanıdık kullanıcı arayüzüyle aynı arayüzü kullanarak baskı, e-posta ve web malzemeleri oluşturabilirsiniz. Publisher 2007 pazarlama malzemesi oluşturma ve yayınlama işlemini yeni bir düzeye taşımaktadır.

  # Microsoft Office Visio®
  Microsoft Office iş ve teknik çizim programı Visio fikirlerinizi ve geleneksel iş verilerinizi çizimlere dönüştürmenizi sağlamaktadır. Visio, önemli bilgileri daha iyi anlayabilmenizi ve daha iyi iletebilmenizi sağladığı için karar verme sürecinizi pekiştirebilir, organizasyon çapında fikir birliği sağlayabilir, haberleşmenizi güçlendirebilir ve hedef kitleniz üzerinde daha profesyonel ve kalıcı bir etki oluşturabilirsiniz.

  # Microsoft Project
  Microsoft Office Sisteminin bir bileşeni olan Microsoft Project, Microsoft Project Standard, Microsoft Project Professional ve Microsoft Project Server ürünlerini içeren bir ürün grubudur. Birlikte çalışan Microsoft Project Professional ve Microsoft Project Server organizasyonların iş inisiyatiflerini, projeleri ve kaynakları daha iyi iş sonuçları sağlayacak şekilde düzenleyebilmesini sağlayan güçlü bir Enterprise Project Management (EPM) çözümü sunmaktadır. Esnek raporlama ve analiz olanaklarını kullanarak işlenebilir bilgilere sahip olabilir, kaynaklarınızı optimize edebilir, iş önceliği oluşturabilir ve projelerinizi genel iş hedeflerinize uygun duruma getirebilirsiniz.

  SERİAL NO:
  V9MTG-3GX8P-D3Y4R-68BQ8-4Q8VD

  DOWNLOAD LİNKİ:

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  En son Admin tarafından Perş. Ekim 28, 2010 4:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi

  ternard
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 33
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 20/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından ternard Bir Ptsi Tem. 20, 2009 2:09 pm

  Microsoft Project
  Microsoft Office
  Sisteminin bir bileşeni olan Microsoft Project, Microsoft Project
  Standard, Microsoft Project Professional ve Microsoft Project Server
  ürünlerini içeren bir ürün grubudur. Birlikte çalışan Microsoft Project
  Professional ve Microsoft Project Server organizasyonların iş
  inisiyatiflerini, projeleri ve kaynakları daha iyi iş sonuçları
  sağlayacak şekilde düzenleyebilmesini sağlayan güçlü bir Enterprise
  Project Management (EPM) çözümü sunmaktadır. Esnek raporlama ve analiz
  olanaklarını kullanarak işlenebilir bilgilere sahip olabilir,
  kaynaklarınızı optimize edebilir, iş önceliği oluşturabilir ve
  projelerinizi genel iş hedeflerinize uygun duruma getirebilirsiniz.

  delidolu2544
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 30
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 20/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından delidolu2544 Bir Ptsi Tem. 20, 2009 4:25 pm

  linkler görünmüyor
  avatar
  Admin
  KURUCU
  KURUCU

  Mesaj Sayısı : 827
  Yaş : 24
  Başarı Puanı : 1938
  Pep Gücü : 42
  Kayıt tarihi : 01/01/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından Admin Bir Ptsi Tem. 20, 2009 4:29 pm

  konuya cevap yazdıktan sonra link altta çıkacaktır
  erryan
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 48
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 21/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından erryan Bir Salı Tem. 21, 2009 11:45 am

  sağolllllllll

  potuk
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 34
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 22/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından potuk Bir Çarş. Tem. 22, 2009 5:49 pm

  teşekkürler sağolun.
  avatar
  felaket_18
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 32
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 25/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından felaket_18 Bir C.tesi Tem. 25, 2009 12:50 pm

  paylaşım için tşkler
  avatar
  karizma855
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 33
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 26/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından karizma855 Bir Paz Tem. 26, 2009 12:13 pm

  teşekkürler güzel paylaşımm
  avatar
  SkyWalker4u
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 24
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 29/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından SkyWalker4u Bir Çarş. Tem. 29, 2009 11:27 am

  sağolasnnn..
  avatar
  musthe
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 34
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 30/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından musthe Bir Perş. Tem. 30, 2009 10:54 am

  paylasım icin tesekkur
  avatar
  yasinnn1
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 37
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 30/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından yasinnn1 Bir Perş. Tem. 30, 2009 4:41 pm

  eline koluna sağlık
  avatar
  Turk Sword
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 33
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 31/07/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından Turk Sword Bir Cuma Tem. 31, 2009 6:52 pm

  Eyvallah saol
  avatar
  cengiz
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 2
  Yaş : 26
  Başarı Puanı : 3
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 01/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından cengiz Bir C.tesi Ağus. 01, 2009 8:19 pm

  elinize saqlık arkadaslar
  avatar
  cengiz
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 2
  Yaş : 26
  Başarı Puanı : 3
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 01/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından cengiz Bir C.tesi Ağus. 01, 2009 8:23 pm

  kardes linkler tıklanmıo :S
  avatar
  'Rocco
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 24
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 02/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından 'Rocco Bir Paz Ağus. 02, 2009 11:15 am

  saol hacı
  avatar
  mgrb12
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 39
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 03/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından mgrb12 Bir Ptsi Ağus. 03, 2009 2:09 am

  teşekkürler..inşallah kırık değildir..
  avatar
  delicon
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 36
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 04/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından delicon Bir Salı Ağus. 04, 2009 5:14 pm

  saol kardeşim paylaşım için
  avatar
  firatkaya07
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 2
  Yaş : 25
  Başarı Puanı : 2
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 04/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından firatkaya07 Bir Salı Ağus. 04, 2009 8:56 pm

  çok teşekkürler
  avatar
  mirrza
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 31
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 05/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından mirrza Bir Çarş. Ağus. 05, 2009 2:58 pm

  çok güzel bi program sağolun boynumun büküklüğü geçti emrahlıktan kurtuldum
  avatar
  yunus_21
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 2
  Yaş : 38
  Başarı Puanı : 2
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 06/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından yunus_21 Bir Perş. Ağus. 06, 2009 10:36 am

  saol
  avatar
  a22a23
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 31
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 07/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından a22a23 Bir Cuma Ağus. 07, 2009 1:08 pm

  teşekkürler paylaşım için inşallah çalısır
  avatar
  berkto
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 46
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 07/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından berkto Bir Cuma Ağus. 07, 2009 2:45 pm

  ço sağol iyi çalışma
  avatar
  yns_44
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 29
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 07/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından yns_44 Bir Cuma Ağus. 07, 2009 7:35 pm

  teşekkürlerrr....
  avatar
  Alex_10
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 32
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 09/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından Alex_10 Bir Paz Ağus. 09, 2009 5:56 pm

  teşekkürler bakalım
  avatar
  heaventrip
  Sadece Üye
  Sadece Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Yaş : 36
  Başarı Puanı : 1
  Pep Gücü : 0
  Kayıt tarihi : 09/08/09

  default Geri: Microsoft Office 2007 Full Türkçe Hemde Tek Link

  Mesaj tarafından heaventrip Bir Paz Ağus. 09, 2009 7:49 pm

  tesk kardes güzel çalışma..

   Forum Saati Cuma Ocak 18, 2019 7:07 pm