TÜRKÜM FORUM - En Kapsamlı Bilgi Platformu

Lütven daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!! Radyomuza hepinizi
beklerizzzz...

Join the forum, it's quick and easy

Lütven daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!! Radyomuza hepinizi
beklerizzzz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Free Easy CD DVD Burner İndirmek

sahin
    sahin
    Sadece Üye
    Sadece Üye

Başarı Puanı : 466
    Pep Gücü : 8

Free Easy CD DVD Burner İndirmek Empty Free Easy CD DVD Burner İndirmek

Mesaj tarafından sahin Çarş. Nis. 01, 2009 12:52 pm

İNDİRMEK İÇİN: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    İnternet ve bilgisayar kullanıcılarının büyük çoğunluğunun Ses dosyalarını, CD lerini, videolarını, dosyalarını ve diğer işlerini depolamak için CD Yazma Programına mutlaka ihtiyacı vardır.

Nero ve benzeri birçok programın da ücretli olduğu, boyutunun yüzlerce megabyte olduğu internet camiasında size dosya boyutu ufak, kolay kurulumlu ve kullanımlı, size ve bilgisayarınıza hiçbir zararı olmayan küçük bir reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak verilen alternatif bir CD ve DVD yazma programı sunmaktayız.

Free Easy CD DVD Burner programı ile veri ve ses (WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A) dosyalarınızı CD lere veya DVD lere kolayca yazabilirsiniz.

Program ile Çift katmanlı DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW aygıtlarını kullanabilirsiniz.

ISO dosya türlerini yazabilir, oluşturabilir, CD ve DVD lerinizi kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz Müzik CD lerinizi programın içindeki özellikler ile mp3 türünde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Hem de CDDB veritabanından albüm bilgilerini de alarak. (internet bağlantısı gerektirir.)

Standard ISO9660 Joliet, Tampon bellek koruması (Nero ve benzeri meşhur programlarda olan özellik), Çoklu oturum programın özelliklerinden sadece birkaçı.

Editörden : Programı Windows XP Professional İşletim Sistemi üzerinde sizler için kurup, bir ISO dosya yazma, CD kopyalama denemesi yaptım, hızı ve kalitesi oldukça beğenilecek halde olduğunu gördüm.
    Gördüğüm kadarıyla sadece program penceresinin alt tarafında hiç te göze batmayacak bir şekilde ufak bir reklamdan başka herhangi bir zararlı içerik, popup pencere ve benzeri olumsuzluk bulunmamaktadır. Bu özellik te herhalde ücretsiz olmasının getirdiği bir dezavantaj olarak görülebilir. Üreticilerden bu kadarını da esirgememek gerektiğini düşünüyorum.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 8:20 am