TÜRKÜM FORUM - En Kapsamlı Bilgi Platformu

Lütven daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!! Radyomuza hepinizi
beklerizzzz...

Join the forum, it's quick and easy

Lütven daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!! Radyomuza hepinizi
beklerizzzz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoftClan Integrity 2 indir

sahin
    sahin
    Sadece Üye
    Sadece Üye

Başarı Puanı : 466
    Pep Gücü : 8

SoftClan Integrity 2 indir Empty SoftClan Integrity 2 indir

Mesaj tarafından sahin Perş. Nis. 02, 2009 12:43 pm

İNDİRMEK İÇİN: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    SoftClan Integrity 2, Windows 95, 95 ve ME işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bir virüsten koruma yazılımıdır. Kötü niyetli araçların bulaşma riskinin fazla olduğu sistem dosyalarını tarayabilen bu yazılım hem bilinen hem de bilinmeyen, yani henüz tespit edilmemiş virüslerin zararlı hareketlerini engelleyebilmektedir. Zararlıların kritik sistem dosyalarında yapmak istedikleri değişikliklerin önüne düzenli taramalar içine geçen yazılım aynı zamanda bu dosyaları sürekli koruma altında tutmaktadır.

Windows kayıt defterini de koruma altına alan yazılım, virüslerin en çok saldırdığı alanlardan birisini de bu sayede tehlikelerden korumuş oluyor. DLL dosyalarını, sürücüleri, denetim masasını ve aklınıza gelebilecek tüm önemli sistem alanlarını dışarıdan gelecek saldırılara karşı koruyabilecek olan bu yazılım eski Windows işletim sistemlerini kullanan kişiler için alternatif bir yazılımdır.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 11:03 pm